Cenne Porady

——

Panna Młoda – jest najważniejszą kobietą tego dnia i żadna z pań nie powinna być w bieli, jeżeli Panna Młoda ma suknię ślubna w innym kolorze, to także ten kolor jest „zarezerwowany” tylko dla niej.

——

Przybyłych na uroczystość Gości witają rodzice Panny Młodej i stojący obok rodzice Pana Młodego i jeżeli jest taka potrzeba – dokonują prezentacji.

——

Gości należy rozsadzić w sposób dokładnie przemyślany i według wieku, pokrewieństwa, należy pamiętać aby nie sadzać obok siebie osób skłóconych.

——

Żadna strona rodziny – czy to Panny Młodej, czy to Pana Młodego nie powinna być faworyzowana. Warto przygotować karteczki z imionami i nazwiskami gości, które ułatwiają zajęcie miejsc.

——

Pierwszy toast – wznosi ojciec Panny Młodej, któremu wypada powitać nowego członka rodziny.

——IMG_0234

Drugi toast – należy do ojca Pana Młodego, który wita synową.

——

Trzeci toast – wygłasza ktoś z najbliższych, na przykład świadek, życząc Młodej Parze szczęścia.

——

Pierwszy taniec - Kolejny punkt to taniec Pary Młodej tak zwany „Pierwszy taniec”, najlepiej walc, tańczy tylko Młoda Para.
Następnie wypada aby Panna Młoda zatańczyła z tata ,teściem i drużba.
Natomiast Pan Młody z mama, teściową i druhna.

 

 

 

Nasz praca, zaangażowanie i doświadczenie znajduje uznanie już od wielu lat. Będzie nam milo, jeśli Państwo dołączycie do grona naszych klientów.

 

 

Kolory, które wybierają Młodzi na swój jedyny dzień w życiu są to barwy nawiązujące do

DSCF2348

obecnej pory roku lub swój ulubiony kolor. Wszystkie barwy maja wpływ na nastroje.

Kolor zielony - odcienie zieleni są symbolem przyrody, świeżości, życia. Daje nam relaks i kojarzy się z wypoczynkiem. Jest uważany za kolor życia to mieszanka koloru żółtego i niebieskiego.

Kolor żółty - kolor słońca czyli radości i szczęścia. Ludzie lubiący ten kolor maja poczucie humoru i pogodna dusze. Barwa żółta poprawia nastrój oraz zwiększa poczucie własnej wartości. Jest kolorem ciepłym i pozytywnym.

Kolor pomarańczowy - to połączenie czerwieni i żółci, symbolizuje młodość, otwartość i radość. Pobudza chęć do życia a także podnosi poczucie własnej wartości. Kojarzy się z owocami, kolorowymi ptakami ,motylami i kwiatami.

Kolor czerwony-to symbol płomiennej miłości a także gniewu. Jest kolorem impulsywnym. Osoby wybierające czerwię charakteryzują się zdecydowaniem i silna osobowością.

Kolor różowy – symbol miłości, namiętności i ciepła, to kolor typowo damski. Osoby lubiące barwę różowa charakteryzują się silą i pewnością siebie. Kolor ten pobudza organizm a także sprzyja czerpaniu przyjemności z dobrej zabawy.Obok Kolorów

Kolor fioletowy- kojarzy się z władza i majestatem a także ze szlachetnością. Oznacza najwyższa jakość, osoby wybierające tą barwę są zazwyczaj wielkoduszni bardzo uczciwi i o dobrej intuicji.

Kolor brązowy – barwa ziemi, zdrowia i stabilności, od ciemnej czekolady do kawy latte i delikatnego beżu. Ludzie związani z tym kolorem doskonale dodają otuchy innym i wspierają dając przy tym stabilizacje życiowa, ciepło rodzinne i wytrwałość.

Kolor niebieski- jest barwa chłodna ale spokojna. To ogromna przestrzeń blekitnego nieba, to niezmierzona ton oceanu. Jego odcień to granatowy, turkusowy i błękitny. Ludzie wybierający ten kolor chcą być niezwykli, niepowtarzalni, inteligentni i twórczy.

Kolor czarny – oznacza seksapil, magie czar i tajemnice. Jest kolorem nawiązującym do stylu nowoczesnej Panny Młodej -zawsze elegancki.

Kolor biały – kojarzy się z czystością i niewinnością. Daje nam dyzo swobody i lekkości. Oznacza nowy początek dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju.

Kolorystyka jaka się otaczamy ma dyzy wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Bez względu na to jaki kolor wybierzesz, a będzie to Twój ulubiony – wybierz to co Twoim zdaniem wygląda dobrze i z czym Ty tak właśnie się czujesz.